Skip to content Skip to footer
RESTAURANT_1
RESTAURANT_2
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Każdy dzień pełen smaku!

Gotowanie to nasza pasja. Od lat wkładamy całe serce w przygotowywane przez nas dania. Cenimy sobie produkty najwyższej jakości, by smak naszych potraw był jedyny i niepowtarzalny!
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

PROFESJONALNI KUCHARZE

Nasz zespół to grono uśmiechniętych i doświadczonych ludzi tworzących jedną kulinarną rodzinę!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Nasze dania powstają tylko ze starannie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości.

BOGATA OFERTA

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z nią.
ZAPYTAJ O CATERING

PLANUJESZ CATERING DLA SWOJEJ FIRMY? ZAPYTAJ O WSTĘPNĄ KALKULACJĘ!

    Co o nas mówią Klienci?

    „Tak jak piosenki kojarzą mi się z konkretnymi osobami, tak mogę przypisać do osób konkretne dania. Serce wkładane w przygotowanie potraw przez nasze Babcie i Mamy w domach rodzinnych to chyba główny składnik wielu dań, które wyryły nam się w pamięci i ukształtowały nasze kubki smakowe. Smak to nie same bodźce odbierane językiem. To również zapach, konsystencja i cała otoczka emocjonalna z nim związana. Często zapamiętujemy potrawę jako wyjątkową wcale nie dzięki temu, że wybitnie smakowała, ale ze względu na okoliczności w jakich ją jedliśmy i z czym lub z kim nam się kojarzy. Ja powróciłem do smaków dzieciństwa uznając kuchnię Admar za wybitną. Na mapie kulinarnej Płocka miejsce obowiązkowe

    Patryk Adamkowski

    Klient

    „Wszystko zgodnie z ustaleniami, pełen profesjonalizm. 100 obiadów dostarczane na lotnisko w Płocku.Usługa na czas, jedzenie smaczne, w rozsądnej cenie. Sprawna komunikacja z Panem Rafałem. Solidna firma👍”

    Serafina Ogończyk-Mąkowska

    Klient

    „1wszy raz w życiu korzystałam z usług cateringowych i wybór firmy Admar był strzałem w 10tkę! 🤩 Począwszy od sympatycznej i pomocnej obsługi po dania – wszystko zgodnie z zamówieniem, goście „objedzeni”, a i my mieliśmy jeszcze zapasy na parę posiłków 🤭 Teraz już wiem, gdzie się zgłosić przy najbliższej okazji 😉”

    Magdalena Miszczak

    Klient
    patryk Sadowski
    patryk Sadowski
    2026-04-15
    Pyszne jedzonko. Przemila obsługa. Polecam
    Artur
    Artur
    2026-04-10
    Drugie danie dobre, niestety zupy podane zimne... Rosoł nie zjadliwy czuć było kostke rosołową. Ceny ok, szybko podane
    Altafali
    Altafali
    2026-03-17
    Good 👍
    Małgorzata Leńska
    Małgorzata Leńska
    2026-03-12
    Zamawiam jedzenie z tej restauracji z dostawą do domu i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Dania są naprawdę przepyszne, a przede wszystkim widać i czuć, że przygotowywane są z bardzo dobrej jakości mięsa. Wszystko jest świeże, dobrze doprawione i starannie przygotowane. Dużym plusem są również świeże surówki, które świetnie uzupełniają dania. Bardzo podoba mi się też to, że menu nie jest monotonne – zawsze można spróbować czegoś innego i za każdym razem smakuje równie dobrze. Jedzenie przyjeżdża ciepłe i dobrze zapakowane. Zdecydowanie polecam
    Dorian “Dodo” Zieleniecki
    Dorian “Dodo” Zieleniecki
    2026-03-12
    Bardzo dobre jedzenie. Wszystko świeże, smaczne i dobrze doprawione. Porcje duże, a dania smakują jak prawdziwe domowe jedzenie. Na duży plus mięso – bardzo dobre, soczyste i widać, że jest dobrej jakości. Widać, że wkładają w to dużo serca i dbają o jakość. Gorąco polecam i napewno warto spróbować
    Małgorzata Duraczyńska
    Małgorzata Duraczyńska
    2026-01-30
    Zamawiałam catering z dostawą. Kontakt w sprawie zamówienia, ustalenie menu, dostawa, a co najważniejsze samo jedzenie bardzo dobre. Konkurencyjne cenowo. Gorąco polecam.
    tomasz tomaszek
    tomasz tomaszek
    2026-01-29
    Bardzo dobre jedzenie. Mila obsluga klimatyczne miejsce z widokiem na basen
    Katarzyna Urbanska
    Katarzyna Urbanska
    2026-01-19
    Korzystałam z cateringu organizując spotkanie dla przyjaciół. Jedzenie pyszne, świeże , dobrze doprawione. Wlaściciel miły, kontakt szybki , usługa na czas. Polecam serdecznie .
    Eliza Malinowska
    Eliza Malinowska
    2025-12-16
    W imieniu całego zespołu Szlachetnej Paczki Płock Północ chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Admar za nieocenioną pomoc, jaką okazujecie nam każdego roku. Wasza pyszna zupa pomidorowa, którą otrzymujemy na finał akcji, jest nie tylko smacznym, ale i ciepłym gestem wsparcia, który dodaje energii naszym wolontariuszom. Z całego serca życzymy Państwu sukcesów w dalszej działalności i wielu powodów do radości w nadchodzących latach. I za rok znowu "uśmiechniemy" się do Was o wsparcie naszego finału 🙂
    Katarzyna S
    Katarzyna S
    2025-11-14
    Ogólnie miła obsługa i dobre domowe jedzenie. Minusem była mozarella która miała być zapieczona, a była chłodna czyli leżała na grillowanym kurczaku tylko chwilę. Także to popsuło wrażenia. Muzyka czasami jest tu też za głośno moim zdaniem. Poza tym w porządku. Znajdziecie tu domowe dania w przystępnej cenie.