Skip to content Skip to footer
Zielony Ogródek

Zapraszamy do Zielonego Ogródka przy ul. Dąbrowskiego 2A

Wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o piknikach, spotkaniach firmowych, imprezach plenerowych, integracjach, osiemnastkach i uroczystościach rodzinnych.

Oferujemy smaczną kuchnię z grillem, bogaty bufet w formie szwedzkiego stołu, słodki kącik z deserami oraz klimatyczną wiejską biesiadę, wszystko przygotowane w estetyczny i dopracowany sposób.

Zapewniamy kompleksową obsługę wydarzenia oraz pełne wyposażenie: stoły, ławy, namioty, zastawę, serwis szklany i jednorazowy. Piękna, zielona przestrzeń i swobodna atmosfera sprawiają, że każde spotkanie nabiera wyjątkowego charakteru.

Zachęcamy do współpracy i rezerwacji terminów.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie: 606 349 095 | 578 429 005 | 24 269 14 23

patryk Sadowski
patryk Sadowski
2026-04-15
Pyszne jedzonko. Przemila obsługa. Polecam
Artur
Artur
2026-04-10
Drugie danie dobre, niestety zupy podane zimne... Rosoł nie zjadliwy czuć było kostke rosołową. Ceny ok, szybko podane
Altafali
Altafali
2026-03-17
Good 👍
Małgorzata Leńska
Małgorzata Leńska
2026-03-12
Zamawiam jedzenie z tej restauracji z dostawą do domu i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Dania są naprawdę przepyszne, a przede wszystkim widać i czuć, że przygotowywane są z bardzo dobrej jakości mięsa. Wszystko jest świeże, dobrze doprawione i starannie przygotowane. Dużym plusem są również świeże surówki, które świetnie uzupełniają dania. Bardzo podoba mi się też to, że menu nie jest monotonne – zawsze można spróbować czegoś innego i za każdym razem smakuje równie dobrze. Jedzenie przyjeżdża ciepłe i dobrze zapakowane. Zdecydowanie polecam
Dorian “Dodo” Zieleniecki
Dorian “Dodo” Zieleniecki
2026-03-12
Bardzo dobre jedzenie. Wszystko świeże, smaczne i dobrze doprawione. Porcje duże, a dania smakują jak prawdziwe domowe jedzenie. Na duży plus mięso – bardzo dobre, soczyste i widać, że jest dobrej jakości. Widać, że wkładają w to dużo serca i dbają o jakość. Gorąco polecam i napewno warto spróbować
Małgorzata Duraczyńska
Małgorzata Duraczyńska
2026-01-30
Zamawiałam catering z dostawą. Kontakt w sprawie zamówienia, ustalenie menu, dostawa, a co najważniejsze samo jedzenie bardzo dobre. Konkurencyjne cenowo. Gorąco polecam.
tomasz tomaszek
tomasz tomaszek
2026-01-29
Bardzo dobre jedzenie. Mila obsluga klimatyczne miejsce z widokiem na basen
Katarzyna Urbanska
Katarzyna Urbanska
2026-01-19
Korzystałam z cateringu organizując spotkanie dla przyjaciół. Jedzenie pyszne, świeże , dobrze doprawione. Wlaściciel miły, kontakt szybki , usługa na czas. Polecam serdecznie .
Eliza Malinowska
Eliza Malinowska
2025-12-16
W imieniu całego zespołu Szlachetnej Paczki Płock Północ chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Admar za nieocenioną pomoc, jaką okazujecie nam każdego roku. Wasza pyszna zupa pomidorowa, którą otrzymujemy na finał akcji, jest nie tylko smacznym, ale i ciepłym gestem wsparcia, który dodaje energii naszym wolontariuszom. Z całego serca życzymy Państwu sukcesów w dalszej działalności i wielu powodów do radości w nadchodzących latach. I za rok znowu "uśmiechniemy" się do Was o wsparcie naszego finału 🙂
Katarzyna S
Katarzyna S
2025-11-14
Ogólnie miła obsługa i dobre domowe jedzenie. Minusem była mozarella która miała być zapieczona, a była chłodna czyli leżała na grillowanym kurczaku tylko chwilę. Także to popsuło wrażenia. Muzyka czasami jest tu też za głośno moim zdaniem. Poza tym w porządku. Znajdziecie tu domowe dania w przystępnej cenie.

Galeria